Fotel masujący Smart

Fotel, który zajmuje mało miejsca

Dla osób, które nie mają w domu zbyt dużej ilości wolnej przestrzeni wyprodukowany został fotel do masażu CASADA SMART III. Fotel zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż inne modele, można go z łatwością przesuwać, a także używać jak zwyczajny fotel. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów i poręczności, fotel doskonale masuje i posiada różnorodne dodatki, które można znaleźć w zdecydowanie większych fotelach.

Największe zalety fotela CASADA SMART III

imagesFotel do masażu posiada całą gamę zalet. Regularne stosowanie wpływa na załagodzenie dokuczliwych i bardzo nieprzyjemnych bóli kręgosłupa i pleców. Jest doskonałym pomocnikiem w walce ze schodzeniami współczesnych czasów, takimi jak schorzenia stawowe, bolesne napięcie mięśni wywołane np. przez stres.
Fotel ma udowodnione, pozytywne działanie na układ krążenia. Stabilizuje pracę całego układu nerwowego oraz korzystnie wpływa na przemianę materii. Z punktu widzenia kobiet jest niezastąpionym narzędziem w walce z tkanką tłuszczową. Pomaga usunąć cellulit i zdecydowanie poprawia napięcie i ukrwienie skóry. Korzystanie z fotela jest niezwykle przyjemne i komfortowe.

Dodatkowe funkcje

Fotel CASADA SMART III wyposażony jest w funkcję MUSIC SUNC, dzięki której można dostosować impulsy masażu do rytmu muzyki. Posiada również dwa wbudowane głośniki w górnej części fotela, które zapewniają doskonałe efekty dźwiękowe. Można słuchać muzyki wybranej dla siebie za pomocą odtwarzacza MP3.

Istnieje możliwość wyboru jednego z trzech różnych programów do masażu. Może być on wykonany za pomocą rolek, ostukiwania lub ugniatania.

Fotel wyposażony jest również w specjalny podnóżek, który zdecydowanie wpływa na poprawę komfortu i jakości masażu. Może być stosowany jako dodatkowy mebel, na którym komfortowo można oglądać telewizję lub słuchać muzyki.

Zobacz również: platformapacjenta.pl